به گزارش روابط عمومی ارتش، سرهنگ خلبان ولی رحمانی، فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش در دیدار با فرماندار شهرستان فومن و مدیرکل بهزیستی استان گیلان که در دفتر فرمانداری برگزار شد، با اعلام خبر فوق گفت: وظیفه ذاتی ارتش دفاع از مرزها و تمامیت ارضی کشور است، اما در بحران‌های طبیعی، حوادث غیر مترقبه و همچنین در راستای محرومیت‌زدایی، ارتش همواره در کنار مردم و یارری رسان آنهاست.
وی افزود: بحث بازسازی بیمارستان هوانیروز ارتش به سرعت در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود تا شهریورماه تکمیل و تجهیز و به بهره‌برداری برسد.
فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش با بیان اینکه از زمان شیوع بحران کرونا، ارتش در تمام نقاط کشور به کمک حوزه درمان آمده است، خاطرنشان کرد: ارتش با تمام توان و با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای رفع ا محرومیت‌ها در فومن مشغول خدمت رسانی است.
وی افزود: در این راستا، هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران ۵۰ ویلچر به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان به بهزیستی این شهرستان اهدا کرد.
در ادامه فرماندار فومن نیز در سخنانی خدمات ارتش در این شهرستان را قابل تقدبر دانست و گفت: نقش ارزشمند ارتش در بازسازی و تجهیز بیمارستان فومن به دستگاه‌های بیمارستانی از جمله «ام آر آی و سی تی اسکن» که نیاز مبرم شهرستان این شهر بود توسط فرمانده هوانیروز ارتش میسر شد. حضور ارتش در مبارزه با کرونا و تجهیز و بازسازی مراکز بهداشتی شهرستان مایه تحول عظیم در حوزه درمان فومن است .
وی با بیان این که با مساعدت ارتش، فومن به زودی به قطب درمانی در غرب استان گیلان تبدیل خواهد شد، افزود: فعالیت‌های ارتش در زمینه محرومیت زدایی و مشارکت در احداث مسکن محرومین برای خانوارهای تحت پوشش بهزیستی شهرستان اقدامی ارزشمند است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد