برادرزاده ترامپ: عمویم خودشیفته‌ای دیوانه است

برادرزاده ترامپ: عمویم خودشیفته‌ای دیوانه است


به گزارش گروه بین‌الملل میثاق نیوز به نقل از شبکه تلویزیونی ام اس ان بی سی، از داستانی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، از زندگی خود نقل کرده است اینگونه برمی‌آید که او «اَبَرمردی خودساخته» و از همه‌ دیگر شهروندان آمریکایی باهوش‌تر و درس خوان‌تر است و تحصیلات عالی بهتری دارد، اما در کتابی که به تازگی برادرزاده‌ او نوشته، آمده است «هر آنچه تاکنون هواداران پر و پاقرص دونالد ترامپ در ستاد وی نقل می‌کردند به کنار؛ او فردی متقلب است.» 

مری ال ترامپ، برادرزاده‌ رئیس جمهور آمریکا، دارای مدرک دکترا در رشته روانشناسی بالینی است. او در کتابی با عنوان «خیلی زیاد و هرگز کافی نیست» می‌نویسد: «خانواده‌ی من خطرناک‌ترین انسان روی زمین را پدید آورد». مری ترامپ افزود: «من با خودشیفته نامیدن دونالد ترامپ، هیچ مشکلی ندارم – او از ۹ معیاری که در کتابچه‌ آماری و تشخیصی اختلالات ذهنی (برای انسان خودشیفته) بیان شده کلیه‌ی معیار‌ها را داراست. اما برچسب خودشیفته (برای دونالد ترامپ) خیلی ناچیز است.»

در تازه‌ترین کتابی که برادرزاده‌ رئیس جمهور درباره‌ عموی خود نوشته او را «خودشیفته‌ای دیوانه و مجنون» معرفی کرده که سرتاسر زندگی اش مملو از دروغگویی، خیانت و ناکامی است.

دونالد ترامپ و خانواده اش مدت هاست دارند با چنگ و دندان می‌جنگند تا اطمینان پیدا کنند کتاب مری ترامپ هرگز فرصت انتشار عمومی را پیدا نخواهد کرد. رابرت ترامپ، برادر رئیس جمهور آمریکا هم تلاش کرد با گرفتن فرمان موقتی و محدود کننده جلوی انتشار کتاب برادرزاده شان را بگیرد. شاید یکی از علت‌هایی که خانواده‌ی ترامپ دارند به سختی می‌جنگند تا از انتشار کتاب جلوگیری کنند آن است که می‌ترسند مری ترامپ، بهترین کارشناسی که می‌توان در سراسر آمریکا در زمینه‌ شناخت رئیس جمهور ترامپ یافت و با او رابطه‌ی نَسَبی دارد، تصویری دروغین را که دونالد ترامپ از خودش ساخته پاره کند؛ از آنجا که بسیاری از خانواده‌های متوسط و طبقه‌ی کارگری سفیدپوست چنین تصویری را باور کردند همین امر سبب شد او را تا جایگاه ریاست جمهوری بالا بکشانند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد