برگزاری پنجمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش

همزمان با ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) مرحله پنجم رزمایش همدلی و کمک های مومنانه در منطقه یکم نیروی دریایی برگزار شد.


‌به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی میثاق نیوز، امیر دریادار دوم جلیل مقدم جانشین فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در حاشیه تحویل اقلام بهداشتی و غذایی به مرکز خیریه حبیب بن مظاهر، ضمن تقدیر از زحمات کادر درمانی این مرکز، آنان را افرادی برگزیده دانست که توسط خداوند باریتعالی برای خدمت رسانی به بیماران انتخاب شده اند و با صبر و بردباری این کار دشوار را انجام می‌دهند.

دریادار دوم مقدم افزود: در راستای لبیک به تدابیر فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) نیرو‌های مسلح اقدام به برپایی رزمایش همدلی کردند که ماهم به عنوان یکی از اعضای نیرو‌های مسلح در شهر بندرعباس تاکنون چهار مرحله از رزمایش همدلی را برگزار کرده ایم که امروز هم به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا (ع)، مرحله پنجم این رزمایش انجام شد.


بیشتر بخوانید


وی افزود: این کمک ها، شامل کمک‌های مردمی و خیرین کوی‌های سازمانی منطقه یکم امامت به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال، در قالب توزیع جهیزیه ویژه نوعروسان بی بضاعت و توزیع اقلام بهداشتی و غذایی شامل برنج، گوشت، تن ماهی و … ویژه موسسه خیریه حبیب بن مظاهر (مرکز نگهداری معلولین ذهنی و جسمی) شهرستان بندرعباس بود.

لازم به ذکر است تاکنون قریب به ۶۰ جهیزیه توسط منطقه یکم امامت نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تهیه و در اختیار نوعروسان کم برخوردار شهرستان بندرعباس قرار گرفته است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد