هزاران صهیونیست خشمگین در برابر محل اقامت بنیامین نتانیاهو، علیه فساد گسترده او دست به تظاهرات زدند.

هزاران صهیونیست خشمگین در برابر محل اقامت بنیامین نتانیاهو، علیه فساد گسترده او دست به تظاهرات زدند.

به گزارش گروه بین‌الملل میثاق نیوز به نقل از تایمز آو اسرائیل، هزاران نفر از شهروندان رژیم صهیونیستی معترض روز شنبه ضمن حضور در برابر محل اقامتگاه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم، به فساد اقتصادی و دستگیری معترضان، تظاهرات کردند.

تظاهرات گسترده صهیونیست‌ها علیه فساد بنیامین نتانیاهو

تظاهرکنندگان با اشاره به اینکه نتانیاهو مرتکب به فساد اقتصادی شده، وی را «وزیر جنایت» خطاب کردند. معترضین صهیونیست همچنین خواستار آزادی امیر هاسکل، سرتیپ سابق نیروی هوایی رژیم صهیونیستی شدند. وی روز جمعه در میان تظاهرکنندگان علیه فساد نتانیاهو حضور داشت.

تظاهرات گسترده صهیونیست‌ها علیه فساد بنیامین نتانیاهو 01

بنی گانتس، وزیر دفاع و رئیس حزب آبی‌وسفید و گابی اشکنازی، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی روز شنبه خواستار آزادی فوری دستگیرشدگان شدند.

اشکنازی در توییتر نوشت که هاسکل در ابراز اعتراض خود آزاد است. اشکنازی گفت: «من از کار و موقعیت او قدردانی می‌کنم و خواهان آزادی فوری وی بدون هیچ گونه پیش‌شرطی هستم».

تظاهرات گسترده صهیونیست‌ها علیه فساد بنیامین نتانیاهو 02

در بیانیه پلیس رژیم صهیونیستی آمده: «معترضین یک جاده اصلی را مسدود کردند و در حالی که در نظم عمومی اخلال ایجاد کردند، از عبور وسایل نقلیه هم جلوگیری کردند».

گفتنی است، بنیامین نتانیاهو در پرونده‌هایی موسوم به «هزاره»، به ارتکاب فساد اقتصادی و سوء استفاده از قدرت متهم شده است. مخالفان وی معتقد بودند که اتهامات وی در دادگاه باید مانع از تشکیل مجدد کابینه از سوی او شود. 

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد