سرلشکر صفوی گفت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها و نوکران منطقه‌ای آنها نمی‌توانند تهدیدات نظامی جدی برای ایران ایجاد کنند.

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در جلسه با برخی مسئولین استان لرستان با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران و چالش‌های پیش روی انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان خارجی و فرامنطقه‌ای ایران، خصوصا مثلث شرارت یعنی آمریکائی‌ها و صهیونیست‌ها و انگلیسی‌ها و نوکران منطقه‌ای آن‌ها نمی‌توانند تهدیدات نظامی جدی برای ایران ایجاد کنند.

وی افزود: نظام مقتدر جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران به یاری خداوند متعال و توجهات خاص ۱۴ معصوم خصوصا حضرت مهدی (علیه السلام) و رهبری خردمندانه و شجاعانه حضرت امام خامنه‌ای آنقدر قوی شده‌اند که بتوانند از انقلاب اسلامی و منافع ملی و امنیت ملی ایران دفاع کنند و در مقابل هرگونه تجاوز احتمالی ضربات غیر قابل تصور بر دشمنان اسلام و ایران وارد سازند. البته دشمن را نباید حقیر و ناتوان شمرد، راه اساسی مقابله با شرارت دشمنان افزایش توان و قدرت داخلی در همه ابعاد نظامی و اقتصادی و فرهنگی است.

سرلشکر صفوی با تبیین تلاش دشمنان برای ترویج نظام دو گفتمانی در کشور ادامه داد: ایجاد تفرقه، یاس و نا امیدی در بین جوانان و در بین مردم و مسئولان و وجود دو گفتمان در کشور موجب سردرگمی و حیرت مردم می‌شود.

وی افزود: ملت هوشمند ما در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عزت و اقتدار ایران به تاسی از امام بزرگ و رهبر عزیزمان با وحدت و همبستگی حول محور ولایت فقیه و گفتمان انقلاب اسلامی و آرمان‌های شهیدان برای پیشرفت و آبادانی کشور و رسیدن به تمدن اسلامی حرکت می‌کنند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به پروژه نفوذ بعنوان یکی از اصلی تیرن پروژه‌های دشمنان گفت: پروژه نفوذ یکی از اصلی‌ترین پروژه‌های دستگاه‌های سیاسی و اطلاعاتی بیگانگان است. نفوذ عناصر انسانی نفوذی در دستگاه‌های مختلف فرهنگی اقتصادی و سیاسی کشور بدنبال تصمیم سازی و تصمیم گیری‌های نادرست و متوقف کردن پیشرفت ملت و کشور با ضربه زدن از داخل و یا استحاله انقلاب و نظام از درون است.

مشاور عالی رهبر انقلاب، ادامه داد: برای حل مشکلات مردم نیازمند روحیه جهادی و انقلابی در تمامی دستگاه‌های و سازمان‌های کشوری و حکومتی هستیم.

وی اضافه کرد: چالش‌های پیش روی مردم و مسئولین، ما را از ادامه مسیر نورانی انقلاب اسلامی و خدمتگذاری به مردم عزیز مان باز نمی‌دارد و با حضور مقتدرانه مردم در حماسه ۲۲ بهمن و حماسه انتخابات آینده ان شاء الله مسیر عزت و پیشرفت و آبادانی کشور و حل مشکلات هموار خواهد شد.

سرلشکر صفوی با اشاره به روند افول قدرت آمریکا گفت: در همین انتخابات اخیر آمریکا، نشان دادند که آمریکا از نظر سیاسی و فرهنگی چقدر ضعیف و آسیب پذیر و دچار اضمحلال و بی آبرویی شدند و با شکست استراتژی لشکر کشی و اشغال نظامی افغانستان و عراق مظلوم که حدود بیست سال از آن می‌گذرد، فرصت‌های خوبی رابرای چینی‌ها و روس‌ها و ایران فراهم کردند.

سرلشکر صفوی با تبیین فرصت جهاد در ساخت ایران اسلامی گفت: جهاد بزرگ ساختن ایران اسلامی و عبور از شرایط سخت فعلی و برداشتن گام دوم انقلاب اسلامی، شناخت فرصت‌ها و چالش‌ها و داشتن برنامه‌های کلان کلی و استانی است. مدیران عالیرتبه کشور عزیزمان با شناخت روند‌ها و رویداد‌های منطقه‌ای و جهانی و تشخیص درست راهبرد دشمنان انقلاب اسلامی و بادرک صحیح از فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو می‌توانند راهبرد‌ها و برنامه‌های آمایش سرزمینی را تنظیم و تدوین کنند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد