به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، برنامه‌های دورهمی و خندوانه که عنوان پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون در تیرماه سال ۱۴۰۰ را به خود اختصاص داده اند، برای بازگشت به آنتن پس از ماه صفر آماده می‌شوند.

بنا بر این گزارش این دو برنامه که علیرغم مشکلات حاصل از شرایط سخت کرونایی و اقتضائات منحصر به فرد این دوره در فرایند تولید به آنتن نسیم آمدند، توانستند جایگاه خود را در بین مخاطبان وفادارشان حفظ کنند و با این پشتوانه و اعتماد در تدارک تولیدقسمت‌های جدید هستند.

خندوانه که از اواخر سال ۹۹ باحفظ شیوه نامه های بهداشتی فصل هفتم را آغاز کرد، تا پیش از محرم پنجاه ودو قسمت روی آنتن برد که البته درگیری عوامل و بویژه رامبد جوان با بیماری کرونا سبب شد همه قسمت‌های پیش بینی شده مربوط به قبل از ایام سوگواری امکان پخش نیابد.

تیم این برنامه در تلاشند با فروکش کردن بیماری کرونا و پس از محرم و صفر با حالی متفاوت و آنگونه که شایسته است، ادامه فصل جاری را تولید و پخش نمایند.

«دورهمی» نیز که با تغییر کلی در فرم و ساختار برنامه از اواخر بهار ۱۴۰۰ پخش خود را آغاز کرده با محوریت سنجش و بالابردن اطلاعات عمومی طراحی و با دکوری خاص و هیجان انگیز تولید شد و با وجود تغییر ماهوی نسبت به سری قبل باز هم بتواند در صدر برنامه‌های تلویزیونی قرار بگیرد.

دورهمی که سی و سه قسمت آن تا پیش از این ایام پخش و برنده نهایی آن از بین داوطلبان حضور در فصل اول معرفی شد، خود را برای فصل دوم بعد از محرم و صفر آماده می‌کند که قرار است با حفظ کلیت برنامه بخش‌هایی به آن اضافه و در شیوه پرسش و جریان رقابت اتفاقات جذابی روی دهد.

گفتنی است؛ فصل جاری این برنامه‌ها تا پایان سال روی آنتن شبکه نسیم خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد