به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در این همایش با اشاره به رضایت فرمانده معظم کل قوا(مد ظله العالی) از نیروی زمینی گفت: ولایت محوری و ولایت مداری امری جامع است و فقط در دستورات و آموزش های نظامی محدود نمی شود بلکه در همه امور و هر لحظه قابل اجرا و ارزیابی است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: امروز میزان و ملاک ولایت مداری و ولایت محوری ما از صندوق های رأی خارج میشود و ملت با بصیرت ایران آگاه هستند که در انتخابات پیش رو مسئولیت مهمی دارند و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح را از عموم مردم شریف ایران مطالبه دارند.
امیر سرتیپ حیدری تاکید کرد: دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات با تمام توان پای کار آمده و ما نیز با تمام تلاش و توان باید پیروز این میدان شویم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود شاخص ولایت محوری و پرچم داری راه شهدای اسلام و دفاع مقدس را حضور حداکثری و موثر در انتخابات دانست و گفت: آسان کردن شرایط حضور کارکنان پای صندوق های رأی وظیفه اصلی فرماندهان است زیرا فرماندهان با نقش تاثیرگذار خود برای آحاد مردم و کارکنان الگوی بسیار قابل اتکایی هستند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: قیام امروز ما با شلیک توپ و موشک نیست، قیام امروز ما مشارکت حداکثری در انتخابات است زیرا بالغ بر صد و پنجاه رسانه رادیویی و تلویزیونی دشمن برای تبلیغات منفی بر ضد انتخاب ایران فعال شده اند و این جدا از فعالیت های مستکبرین در فضای مجازی است.
وی در پایان اظهار داشت: در دوره قبلی انتخابات ریاست جمهوری، شاخص حضور نیروی زمینی بالاتر از میانگین جامعه بوده است و با اقدامات بصیرت افزا و آگاهی بخشی که در یگان های نیروی زمینی شکل گرفته  است، امسال نیز با عنایت الهی در عرصه انتخابات سربلند بیرون خواهیم آمد به شرطی که هر کس مسئولیت خودش را به درستی انجام دهد و بداند که حتی یک رأی هم بسیار مهم و حیاتی است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد