به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران،در روز پایانی بازدید از خرم آباد، از تیپ ۲۸۴ شهید رستمی بازدید کرد و  پس از دریافت گزارش اقدامات تیپ وبازدید میدانی،  با برخی کارکنان دیدار چهره با چهره برگزار کرد.
امیرسرلشکر موسوی، از اینکه به دلیل همه گیری کرونا، رعایت دستورالعمل ها و پرهیز از تجمع، موفق به دیدار همه کارکنان نشده عذرخواهی و اظهار امیدواری کرد، پس از فروکش کردن کرونا مجدداً در خرم آباد حاضر و با همه کارکنان دیدار کند.
فرمانده کل ارتش در جمع فرماندهان منطقه گفت: همه اقدامات شما بسیار مهم ، لازم و شایسته قدردانی است، اما همه این برنامه ها و فعالیت ها در واقع پیش نیاز کارهای بزرگتر است. وظیفه راهبردی ما اجرای بیانیه گام دوم و تشکیل جامعه منتظر و مستحق ظهور است.
امیر سرلشکر موسوی تصریح کرد: ظرفیت ها و ویژگی های ارتش، این فرصت را برای ما ایجاد کرده که با قدم های محکم در مسیر این هدف والا گام برداریم.
در پایان این بازدید فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از طرح‌های محرومیت‌زدایی و نیز ساخت بیمارستان مقابله با کرونا در قم بازدید کرد.
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد