قدرت بازدارندگی کشور حاصل مجاهدت جوانان ایران اسلامی است

قدرت بازدارندگی کشور حاصل مجاهدت جوانان ایران اسلامی است


 

به گزارش حوزه امنیتی گروه سیاسی میثاق نیوز، سردار سرتیپ پاسدار محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا، به همراه امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با هدف سرکشی از وضعیت منطقه چابهار، کنارک و محدوده ساحلی دریای عمان، از پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دلحامد بازدید و با کارکنان پایور و وظیفه این یگان دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار شیرازی در این بازدید، طی سخنانی در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه هوایی شهیدان دلحامد از تلاش‌های مجاهدانه و موثر نیروی هوایی در اجرای صحیح برنامه‌های آمادگی دفاعی تقدیر کرد و اقدامات آنان را در این راه رو به جلو خواند

وی در ادامه اظهار کرد: بی تردید لحظه لحظه این تلاش‌ها و مجاهدت‌ها مورد عنایت خدای متعال و شادی قلب نازنین حضرت بقیه‌الله‌الاعظم (عج) و خرسندی مقام عظمای ولایت است.

بیشتر بخوانید

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز امید همه ملت و مسئولان به شما جوانان فداکار و از خود گذشته که از مرز و بوم این کشور جانانه دفاع می‌کنید است. در پرتو این مجاهدت‌هاست که قدرت بازدارندگی در ابعاد مختلف محقق شده و به شرایط امنیت پایدار بسیار نزدیک شده‌ایم.

گفتنی است، کلنگ احداث مجموعه آبی سرپوشیده در پایگاه هوایی شهیدان دلحامد با حضور امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش به زمین زده شد.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد