به گزارش میثاق نیوز و روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا شیخ معاون تربیت و آموزش ارتش در گفت‌وگویی، با اشاره به ارائه فعالیت‌های آموزشی به کارکنان ارتش در شرایط کرونایی، گفت: با توجه به وضعیت کنونی و آغاز موج جدید کرونا این احتمال وجود دارد که فعالیت‌های آموزشی با دشواری‌هایی مواجه شود که ان‌شاءالله با تدابیر و تصمیمات اتخاذ شده، مشکلات مرتفع خواهد شد.
وی با اشاره به تدابیر اتخاذ شده در حوزه تسهیل روند آموزش در شرایط دشوارتر در ارتش گفت: به جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته‌ایم که در صورت الزام از مهر ماه سال جاری برای کارکنان پایور، آموزش‌های از راه دور در بستر های فناوری سازمانی  را جایگزین کنیم؛ به طوری که پادگان‌ها را با مراکز آموزشی ارتباط می‌دهیم. البته این کار نیازمند ایجاد زیرساخت‌هایی است که بحمدالله ارتش از این زیرساخت‌ها بهره‌مند است و بزودی بخشی از آموزش‌های دوره‌های عالی و سطوح بالاتر ارتش در همان یگان خدمتی و با ایجاد ارتباط مستقیم با مراکز آموزشی برگزار می‌شود.
معاون تربیت و آموزش ارتش درباره روند آموزش نیروهای وظیفه نیز عنوان کرد: برای سربازان سعی کردیم که آموزش‌های لازم را در کمترین زمان ممکن و با بهره گیری از شیوه های جدید آموزش در مراکز آموزشی داشته باشیم و این عزیزان در مراکز آموزشی کمترین حضور را داشته باشند؛ همچنین تلاش شده تا بخشی از روند آموزش سربازان در یگان‌های خدمتی انجام شود. انشالله پاسخ گوی اعتماد مردم باشیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد