نتانیاهو بدون دیدار با بایدن به اراضی اشغالی بازگشت

نتانیاهو بدون دیدار با بایدن به اراضی اشغالی بازگشت


به گزارش   گروه بین الملل میثاق نیوز، به نقل از جروزالم پست، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، که برای امضا توافق ننگین با امارات و بحرین به واشنگتن رفته بود، بدون دیدار با نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به اراضی اشغالی بازگشت.

سخنگوی دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در توجیه این اتفاق که در آستانه انتخابات آمریکا جالب توجه می‌نماید، گفت: این سفر کاملا مربوط به رویداد کاخ سفید بود. هیچ جلسه‌ای با اعضای کنگره آمریکا یا هیچ یک از سران یهودی برگزار نشد. این یک سفر عادی نبود.

یک منبع آگاه در دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اوایل هفته اعلام کرد جو بایدن در واشنگتن حضور ندارد. او در زادگاه خود در ویلمینگتون دلاور یا در شهر‌های دیگر فعالیت انتخاباتی می‌کند. به نوشته رسانه صهیونیستی، بایدن در طول مبارزات انتخاباتی خود هیچ دیدار یا تماس تلفنی مشهودی با رهبران خارجی نداشته است.

این در حالی ست که نتانیاهو در سال ۲۰۱۶ همزمان با حضور خود در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک برنامه‌ای را برای دیدار با هیلاری کلینتون، نامزد وقت حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تدارک دید.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته با حضور در کاخ سفید توافق ننگین سازش و علنی سازی روابط امارات و بحرین با این رژیم را امضا کرد. این مراسم به واسطه گری رئیس جمهور آمریکا و داماد صهیونیست او برگزار شد. نتانیاهو در این مراسم مدعی شد: تنش میان اعراب و اسرائیل باید به طور کلی از بین برود. روز تاریخی را پشت سر می‌گذاریم. یهودی‌ها همیشه خواستار صلح بوده اند و اکنون به آن رسیده‌اند!

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد