امیر سرتیپ دوم فخری مطرح کرد؛ پاسخگویی به نیاز‌های نوآورانه آموزش و پرورش در حوزه فناوری‌های علوم جغرافیایی

پاسخگویی به نیاز‌های نوآورانه آموزش و پرورش در حوزه فناوری‌های علوم جغرافیایی


‌به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی میثاق نیوز،، امیر سرتیپ دوم مجید فخری رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح هدف از اجرای این تفاهم نامه را توسعه همکاری و تعاملات اجرایی، علمی، آموزشی و پژوهشی، جهت استفاده از امکانات و توانمندی علمی، سرمایه انسانی، فنی، تجربه و تخصص سازمان جغرافیایی عنوان کرد.

رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح تاکید کرد: این سازمان در دو سال گذشته در حوزه المپیاد جغرافیا با مرکز پرورش استعداد‌های درخشان همکاری خوبی را آغاز کرده است که این همکاری‌ها گسترده‌تر خواهد شد.

وی زمینه‌های مشترک همکاری را تدوین کتب درسی جغرافیا، تجهیز مدارس به انواع نقشه‌های دو بعدی، سه بعدی و آسمان نما، آمایش آموزشی و مکان یابی مدارس و توزیع بهینه خدمات، منابع انسانی و استفاده از سامانه‌های اطلاعات جغرافیایی، چاپ کتب درسی و استفاده از آسمان نمای سازمان برای دانش آموزان و دبیران ذکر کرد.

امیر فخری بر بهره‌برداری از توان دو طرف جهت پاسخگویی به نیاز‌های نوآورانه کشور در حوزه فناوری‌های علوم جغرافیایی و ژئوماتیک تأکید کرد.

بر اساس این گزارش، مدت این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا و ابلاغ سه سال شمسی تعیین شده و به امضا قاسم احمدی لاشکی، معاون حقوقی وامور مجلس و مجید فخری، رئیس سازمان جغرافیایی نیرو‌های مسلح رسیده است و در صورت توافق طرفین قابل تمدید و تجدیدنظر است.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد